عکس های بدون آرایش بازیگران ایرانی ، این چند کلمه از جمله پر جستجوترین کلمه های سرچ شده در گوگل در چند وقت اخیر بوده که از سوی کاربرای بسیار سرچ شده است.

خیلی‌ها دوست دارند عکس بدون آرایش بازیگران زن ایرانی را ببینند، دلیل آن نیز زیبایی مسحور کننده این ستاره‌های محبوب است. در واقع طرفداران این چهره های معروف می‌خواهند بدانند که زیبایی این سلبریتی های زن تا چه حد وابسته به استفاده از لوازم آرایش است.

اخیرا چالش ظاهر شدن بدون آرایش در برابر دوربین ها و یا انتشار عکس های بدون آرایش در شبکه های اجتماعی در میان سلبریتی ها بسیار شایع شده است. هر چند بسیاری از این چهره های معروف جسارت کافی برای انتشار این عکس ها را ندارند.

عکس های بدون آرایش سمانه پاکدل بازیگر مفید کشورمان به تازگی در صفحه اش عکسی بدون آرایش را به اشتراک گذاشت و نشان داد بدون آرایش هم زیباست .
سمانه پاکدل (زادهٔ ۱۳۶۶، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران هست سمانه پاکدل به گفته ي خوددر برنامه ی بوی عیدی شبکه ي یک سیما درعید۹۶اصالتی تبریزی وآذری دارد. بازی در سریال دلنوازان، موجب شهرت وی شد.

وی از کودکی علاقه‌مند به بازیگری بوده هست و تصمیم داشت تا رشته هنر را در دبیرستان سوره در پیش گیرد ولی با مخالفت خانواده اش روبرو میشود. سرانجام در سن ۱۷ سالگی و به دور از چشم والدینش تئاتر را آغاز کرد.
سمانه پاکدل بی آرایش
او با انتشار این تصویر نوشت

شب خوش

اينم عكس بدون آرايش براى همه ي ى دوستانى كه خيلى براشون مهمه

عکس های بدون آرایش سحر قریشی  ، بازیگر پرطرفدار سینما در مصاحبه ای که داشته است، نسبت به چالش های جدیدی که در رابطه با ارایش و … به راه افتاده؛ واکنش نشان داده است.
چهره سحر قریشی بدون آرایش
سوال: آقایان ایرانی اعتقاد دارند که خانم‌ها بدون آرایش جذاب نیستند و خانم‌ها به این دلیل آرایش می‌کنند که اعتماد بنفس‌شان بالا برود.

فکر می‌کنم آن دسته از آقایان که این حرف را می‌زنند، خودشان اهل آرایش هستند چون می‌دانید که دقیقا این اتفاق زیاد شده، الان در فضای مجازی شاهد اتفاقات عجیب و غریبی هستیم. پیش از این ما تنها به خانم‌ها می‌گفتیم جراحی زیبایی انجام ندهند اما امروز باید به آقایان هم بگوییم که جراحی زیبایی نکنید و چهره خود را از حالت مردانه و ایرانی خارج نکنید. به نظر من وقتی ما خودمان و سن‌مان را باور داشته باشیم نیازی به آرایش نداریم. شما دقت کنید به عزیزانی که خارج از کشور هستند، به هیچ وجه آرایش زیادی روی صورتشان نیست. به خصوص برای دختر خانم‌ها آرایش غلیظ اصلا کار شیک و پسندیده‌ای نیست. مادر من برایم تعریف می‌کند که در زمان‌های گذشته برای اینکه بتوانند یک خانم متاهل را از یک خانم مجرد تشخیص بدهند، از روی آرایش صورت و رنگ موها این کار را انجام می‌دادند اما امروز دقیقا برعکس شده است. دختر خانم‌های مجرد آرایش زیاد و غلیظ دارند و خانم‌های متاهل بدون آرایش هستند. احساس می‌کنم، من سحر قریشی و یا سایر همکارانم در این حرفه باید تلاش کنیم و این فرهنگ را دوباره زنده کنیم و به مردم اعتماد به نفس و حال خوب رو برگردانیم، البته نه با زور، بلکه با آرامش.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : آرایش ,سمانه ,خانم‌ها ,زیبایی ,چهره ,آقایان ,بدون آرایش ,سمانه پاکدل ,جراحی زیبایی ,آرایش هستند ,آرایش بازیگران ,بدون آرایش بازیگران
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بستري بيماران کرونايي در بيمارستان شمس تبريز تغذیه و زندگی سالم گالری چشمسه الکتروموتور چيني هر چی بخوای هست Natalie یو سی وی لحظه لحظه با خدا خاطرات زندگی یک نویسنده حمل و نقل در تهران